Intervista

Intervista në gjuhën shqipe me figurat më të njohura të emigracionit shqiptar në Itali, po dhe me personazhe që kanë dhënë kontributin e tyre në përmirësimin e figurës së emigrantit shqiptar në Itali
175,611FansaPëlqeje
697NdjekësitNdjek
1,276NdjekësitNdjek
2,503NdjekësitNdjek

DALLA REDAZIONE