Arben Imeri

2 POSTIME 0 KOMENTET

Kukumjaçka, shqipet dhe Chiara

Në një shesh të Palermos (fontana Pretoria, quhet), të premten paradite, ditën e ndeshjes së futbollit Itali – Shqipëri, has në një skenë. "Përplasen"...

Franko Bushati, një shqiptar i suksesshëm në basketbollin italian

Franko Bushatin e takojmë pas ndeshjes që ekipi ku luan, Brescia, fitoi me skuadrën e fortë dhe të dytën në renditjen e serisë A italiane, Avellinon. Intervistë nga Arben Imeri